Serwis

Serwis przyczep

Oprócz usług wynajmu lawet oferujemy również sprzedaż części, podzespołów, a także akcesoriów do przyczep. Dysponujemy produktami najlepszych niemieckich firm takich jak KNOTT, AL-KO czy Steelpress. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi:

  • zaczepy kulowe (od 750 kg do 3500 kg),
  • urządzenia najazdowe (od 900 kg do 3500 kg),
  • osie (zespoły jezdne) z hamulcem lub bez,
  • akcesoria, w tym koła wsporcze oraz przyciągarki.

Ponadto sprzedajemy też części zamienne, w tym elementy instalacji elektrycznych, burty, linki hamulcowe, opony, felgi, błotniki i nie tylko. Warto zaznaczyć, że wszystkie zakupione w sklepie WOKADER komponenty objęte są gwarancją. Zapraszamy do zakupów!

Oferta serwisu przyczep WOKADER pod Warszawą

Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, obejmujący zarówno przyczepy samochodowe wyprodukowane w naszej firmie, jak i pochodzące od innych producentów. W zakres wykonywanych usług wchodzi m.in. regeneracja uszkodzonych osi, a także wymiana elementów instalacji elektrycznej, linek hamulcowych oraz pozostałych części. Proponujemy konkurencyjne ceny, indywidualne podejście, a przede wszystkim skuteczny serwis przyczep. Na życzenie Klienta jesteśmy również w stanie wykonać osie o dowolnym rozmiarze w zakresie 100-190 cm między wspornikami mocującymi, których nośność może wynosić od 750 do 1800 kg. Skorzystaj z oferty serwisu przyczep w pobliżu Warszawy już dziś!

Kompleksowy serwis przyczep

Szukasz specjalistów zajmujących się naprawą przyczep? Potrzebujesz szybkiej diagnozy awarii, a także fachowego serwisu w okolicy Warszawy? Dobrze trafiłeś! Dysponujemy bogatym doświadczeniem w branży i z przyjemnością podejmiemy się naprawy Twojej przyczepy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę Klienta, atrakcyjne ceny, a także indywidualne podejście, które umożliwia negocjowanie zadowalających warunków współpracy. Zainteresowała Cię nasza oferta? Sprawdź całą ofertę serwisu przyczep WOKADER z okolic Warszawy. Zapraszamy!

serw1serw3hak2hak1serw2serw4

 

Regenerujemy uszkodzone osie!